Problem
Çözüm
Sonuç
PROBLEM
AVM'lerde bulunan CarrefourSA mağazalarından alışveriş yapan müşterilere, aynı AVM içerisinde, yiyecek/içecek bölümünde yer alan markalardan yapacakları harcamalarda ayrıcalık sağlanarak hem markaların cirosunu artıracak hem de CarrefourSA müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak bir çözüme ihtiyaç duyuluyordu.
ÇÖZÜM
AVM ‘de hizmet veren global ve lokal 20’den fazla marka ile müşterilerin çeşitli oranlarda indirimler kazanabileceği anlaşmalar sağlandı.Proje dahilinde gerekli olan tüm reklam materyalleri, videowall gösterileri hazırlandı. Kurulan saha ekibi ile proje boyunca müşteriler CarrefourSA sadakat kartları kullanarak 30 TL üzeri alışveriş yapılması için teşvik edildi.
SONUÇ
Potansiyel CarrefourSA müşterilerinin sadakat kart kullanım oranları arttırıldı. CarrefourSA’dan alışveriş yapmış müşteriler anlaşmalı markalara yönlendirilerek iş birliklerimizin cirolarında olumlu artışlar sağlandı. Müşterilerin de CarrefourSA'dan yapmış oldukları her alışveriş sonucunda birçok markada kullanabilecekleri hediye çekleri ile sadakati ve memnuniyeti sağlanmış oldu.


+1000

Sadakat kart üye artışı


+%50

Sadakat kart ciro artışı